Teknokim

Tekkim

 
 


Firma Profili
Faaliyet ve operasyonlarımız, grubumuz bünyesindeki iki kardeş firma tarafından yürütülmektedir.

Bunlardan ilki olan TEKNOKIM, 1997 yılının Ekim ayında, profesyonel bir grup kimya mühendisi tarafından kurulmuştur. Gerekli bilgi dağarcığı ve geniş bir tecrübe birikimiyle donanmanın verdiği avantajla, firma kimyasal teknoloji sektörünün çesitli alanlarında faaliyet göstermektedir. Son zamanlarda verilen hizmetlerimize bazı örnekler olarak, boya, alkid, emülsiyon (PVA, akrilat, versatat ,vb.), üre formaldehit, tutkal ve metal kutu boyama işletmelerinin inşaat ve aplikasyon çalışmaları sayılabilir.
Kendi yerel pazarı olan Türkiye’nin yanı sıra, TEKNOKIM, Belçika, Cezayir, Fas ve Tunus’ta pek çok anahtar teslimi ünite ve işletme hazırlamıştır.

Öte yandan, kardeş dış ticaret firmamız olan TEKKIM ise yurt dışındaki boya ve tutkal firmalarına, çeşitli Türk menşeili hammadeleri ihraç ederek üretimlerine destek olmaktadır. Bahsi geçen ürünlere, alkid, PVA, sikatifler, pigmentler ve boya kutuları örnek gösterilebilir.

Lütfen, ürün gamımızla karşılayabileceğimiz ihtiyaçlarınız için bizimle temasa geçmekten çekinmeyin. Elimizde bulunan ürünlerle ilgili servis ve hizmetlerimizi sunmanın yanı sıra, tüm bu ürünleri üretebileceğiniz tesisleri de anahtar teslimi şekilde hazır edebiliriz.Reaktör, Kimya, Kimyasal Malzeme, Alkid, Neopren, Asetat, Kimyasal Makineler, Kutulama Makineleri, PVA, Boya, Tutkal, Üre, Formaldehit, Sikatif, Emulsiyon, Stiren, Oto Boyama Kabini, Kaldırım Bordür Makinesi,Ay Design İnternet ve Reklam Hizmetleri - 2004